





40 ₴
32 ₴
Тюльпан синій штучний реалістичний латексний 1шт
Ніхто не здогадається, що вони не живі…
Штучні тюльпани 🌷
Виглядають дорого і натурально
Не в’януть = економія + завжди красиво
загальна довжина 33 см. бутон 5 см
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стебла | Пластик |
| Матеріал квітки | Латекс |
| Матеріал листя | Латекс |
| Загальна довжина рослини | 33 см |
| Діаметр квітки | 4 см |
| Розташування квітів | Окремо головка |
| Колір | Синій |
| Тип | Штучна квітка |
| Основа | не передбачена |
| Висота | 330 мм |
| Варіант установки | Універсальний |
| Тюльпан реалістичний штучний 1 шт. | |
| Тюльпан реалістичний штучний 1 шт. | Тюльпан реалістичний штучний 1 шт. |