







45 ₴
36 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стебла | Пластик |
| Матеріал квітки | Латекс |
| Матеріал листя | Латекс |
| Загальна довжина рослини | 33 см |
| Діаметр квітки | 4 см |
| Розташування квітів | Окремо головка |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Гілка |
| Основа | не передбачена |
| Висота | 330 мм |
| Варіант установки | Настільний |
| Тюльпан реалістичний штучний 1 шт. | |
| Тюльпан реалістичний штучний 1 шт. | Тюльпан реалістичний штучний 1 шт. |