









1 290 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРО НІЖЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇

📌 Тактична сумка-рюкзак через плече з кордури (камуфляж)
📌 Універсальна тактична сумка з жорстким корпусом і місько-армійським стилем — ідеальний вибір для військових, туристів, мисливців, рибалок і велосипедистів. Завдяки компактності, її зручно носити щодня, навіть підліткам для навчання або активного відпочинку.
📌 Сумка легко трансформується в рюкзак, зручно фіксується однією лямкою, що швидко регулюється пряжкою. Багато відділень і кишень дають змогу раціонально організувати простір. Міцна блискавка та водостійкий матеріал Cordura надійно захищають речі за будь-якої погоди.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 53 см |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Армейська чоловіча сумка нагрудна, чоловіча тактична армійська сумка однолямкова JV-86 |
| Колір | Камуфляж |
| Ширина | 18 см |