









1 428 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇


🛠️ Ця стильна та функціональна тактична сумка-кобура з камуфляжним мультикам розроблена для безпечного та зручного носіння пістолета. Виготовлена з високоякісної кордури, вона забезпечує надійний захист і тривалий термін експлуатації. Розмір сумки становить 30 х 24 см, що робить її компактною та місткою одночасно.
🛠️ Особливості:
🛠️ Ця сумка-кобура є найкращою на ринку для прихованого носіння зброї, поєднуючи ємність, надійність і комфорт. Замовляйте прямо зараз! Відсилання щодня.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 30 см |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Тактична сумка-несесер, Чоловіча сумка через плече оригінал однолямкова чоловіча крос-боді SW-89 |
| Колір | Камуфляж |
| Ширина | 5 см |