









1 743 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇


👉 Чоловіча тактична сумка-слінг у кольорі хакі — ваш незамінний супутник для щоденних завдань і пригод. Ця велика сумка виготовлена з міцної кордури, яка не тільки захищає ваші речі від вологи та пошкоджень, але й зберігає бездоганний вигляд виробу.
👉 Основні характеристики:
👉
Ця тактична сумка-слінг — ідеальний вибір для тих, хто цінує надійність, зручність і сучасний дизайн. Вона не тільки допоможе організувати ваші речі, а й підкреслить ваш стиль та індивідуальність.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 43 см |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Сумка чоловіча брезентова military, тактична сумка на груди Чоловіча через плече містка DI-97 |
| Ширина | 11 см |