









984 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇


🎯 Компресор автомобільний Air Compressor Dragon від прикурювача неабияк спростить завдання й позбавить Вас потреби самостійно качати колеса. Вам просто необхідно під'єднати автонасос у прикурювач 12V, приєднати шланг до ніпеля колеса й уже за кілька хвилин навіть сильно спущене колесо буде накачане.
🎯 Безпечно накачайте шини, іграшки, надувний матрац, спортивні м'ячі та багато іншого до їхнього ідеального стану за допомогою цього простого у використанні портативного пневматичного компресора, який автоматично зупиняється, коли він досягає заданого рівня. Цифровий програмований манометр і функція автоматичної зупинки запобігають перекачуванню. Гнучка повітряна трубка легко згинається навколо спиць і вписується в щільні простори ковпаків. Містить Air Dragon із вбудованим світлодіодом, автомобільним силовим кабелем і напірним шлангом.
🎯 Переваги:
🎯 Характеристики:
🎯 Комплектація


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Двопоршневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура живлення | 3 м |
| Додаткові характеристики | Потужність 12 Вт |
| Максимальний тиск | 10 атм |
| Максимальний споживаний струм | 25 А |
| Манометр | Аналоговий (бар) |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | Манометр |
| Продуктивність | 90 літрів/хв |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип насоса | Електричний |
| Товар | Автомобільний компресор для накачування шин Air, Автомобільний компресор, Портативні автокомпресори ZH-27 |
| Цикл роботи | 30 хвилин |