









3 102 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇

👉 Електрична настільна плитка Sea Breeze SB-065 необхідна в будь-якому будинку. У студентському гуртожитку або на маленькій кухні цей прилад буде основним для приготування їжі. Електричну настільну плитку можна використовувати як запасний варіант у разі вимкнення або відстутіння газу.
👉 Характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea breeze |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Споживана потужність | 2500 |
| Товар | Електроплита для кухні з двома конфорками, Плита двокомфоркова для дому, Портативна плита електро ZU-68 |
| Ширина | 215 мм |