








2 925 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇


⚡ Sea Breeze — це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрям у роботі марки — представлений якісною та незвичайною побутовою технікою в доступній ціновій категорії.
Модельний ряд Sea Breeze — це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та поліпшення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що необхідно використовувати в побуті.
⚡ Комплектація
⚡ Габарити (ВхШхГ): 7 x 46 x 25 см


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea breeze |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Споживана потужність | 2000 |
| Товар | Надійна кухонна плита, Електрична плитка на стіл, Кухонна електрична плита на дві конфорки WS-56 |
| Ширина | 215 мм |