









1 257 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇

🛠️ Чоловіча тактична багатофункціональна нагрудна сумка-слінг через плече із системою MOLLE з кордури!
🛠️ Сумка виготовлена з міцної та надійної тканини Кордура 1000Д, зшита дуже міцно, витримує будь-які навантаження.
🛠️ Найпрактичніша сумка на ринку, велика кількість відділень і кишень. Якість 100%
🛠️ Характеристики:
🛠️ Одна з найпопулярніших і практичних тактичних сумок, багато позитивних відгуків.
Замовляйте зараз.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 18 см |
| Довжина | 53 см |
| Висота | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 8 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Сумка через плече чоловіча плетена, рюкзак військовий тактичний сумка тактична військова WZ-28 |