









1 698 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚡ Компактна електроплита з нержавіючої сталі Rainberg RB-010 в елегантному дизайні — відмінне рішення як як додаткова варильна панель на дачі або в будинку, так і в якості окремої електричної плити на невеликій кухні. Проста та зручна в експлуатації з однією варильною панеллю. Одноконфорочна плита займає набагато менше місця на кухні, що дозволить заощадити більше робочого простору.
⚡ Електроплита Rainberg – найкращий вибір для компактної кухні, адже вона займає мало місця, а ось її потужність не поступається габаритним “колегам”. До того ж дана модель оснащена захистом від перегріву, не ковзними гумовими ніжками для безпечного використання. Варто також відзначити її стильний дизайн, ця плита стане прикрасою будь-якої кухні.
⚡ Особливості електроплити Rainberg:
⚡ Характеристики:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Споживана потужність | 2000 |
| Товар | Плита електрична настільна компактна Rainberg, Електроплита настільна плита одноконфоркова BO-40 |
| Ширина | 215 мм |