


2 379 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
💡 Електроплита ViLgrand VHP161D обладнана однією конфоркою потужністю 1000 Вт і управляється поворотним регулятором потужності.
💡 Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
💡 Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки чотирирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Споживана потужність | 1000 |
| Товар | Електричні плити гарної якості ViLgrand VHP161D 1000 Вт, Зручна плита для кухні BH-48 |
| Ширина | 215 мм |