









1 443 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРО НІЖЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇


🔹 Ця елегантна та практична тактична сумка-кобура в чорному кольорі є чудовим рішенням для прихованого носіння пістолета. Виготовлена з високоякісної тканини кордура сумка поєднує в собі міцність і стиль, ідеально підходячи для повсякденного використання. Розмір сумки 30 х 24 см забезпечує оптимальний баланс між компактністю й місткістю.
🔹 Особливості:
🔹 Ця сумка-кобура є однією з найкращих на ринку для прихованого носіння зброї, поєднуючи ємність, надійність і комфорт. Замовляйте прямо зараз! Відсилання відбувається щодня.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 30 см |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Тактична нагрудна сумка для чоловіків, Маленька чоловіча брезентова сумка, Сумка-кобура для чоловіків RY-95 |
| Ширина | 5 см |