









1 449 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇


⚡ Ця тактична наплічна сумка-кобура з піксельним камуфляжем є ідеальним рішенням для прихованого носіння пістолета. Виготовлена з високоякісної тканини кордура, вона забезпечує надійний захист вашої зброї й аксесуарів. Розмір сумки 30 х 24 см.
⚡ Особливості:
⚡ Ця сумка-кобура є одним із найкращих варіантів для носіння зброї, поєднуючи в собі ємність, надійність і комфорт.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 5 см |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Рюкзак військовий тактичний сумка тактична військова, Сумка через плече військового забарвлення VA-87 |
| Колір | Камуфляж |