









1 038 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇


👉 Заглибний насос для перекачування дизпалива від компанії "Rewolt". Серія заглибних паливоперекачувальних насосів 38 діаметра на 12в і 24 В. Ці насоси чудово зарекомендували себе в Україні завдяки своїй низькій ціні, високій продуктивності та довговічності.
👉 На відміну від своїх аналогів насоси від компанії "Rewolt", вже обладнані додатковим фільтром у формі алюмінієвої сітки, що допомагає уникнути засмоктування сторонніх матеріалів у насос, а також збільшує їх термін роботи.
👉 Особливості:
👉 Характеристики:
👉 Комплектація


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Діаметр насоса | 55 мм |
| Довжина кабелю | 2м |
| Напруга мережі | 12 В |
| Продуктивність | 12 літрів/хв |
| Дозволені рідини | Олія, дизель |
| Способ установки насоса | Заглибний |
| Тип насоса | Електричний (від прикурювача) |
| Товар | Насос для дизпалива, Мобільні насоси для перекачування палива, Насос для дизелю Насоси солярки FT-89 |
| Ток | 7А |