







1 977 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Suntera |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Споживана потужність | 2000 |
| Товар | Комфортна електроплита Suntera, Плита електрична настільна дискова на дві конфорки FY-77 |
| Ширина | 215 мм |