









2 034 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇


💎 Тактичний рюкзак Assault M-11 Oxford 600D чудово підходить для військових, полювання, риболовлі, туристичних походів, скелелазіння, подорожей і спорту.
💎 Переваги:
💎 Рюкзак туристичний має містке основне відділення, безліч передніх кишень на блискавці. Рибалкам також підходить тактичний рюкзак, ви зможете укомплектувати його додатковими елементами, використовуючи кріпильну систему MOLLE. Тактичний рюкзак дає змогу здійснювати багатокілометрові марш-кидки без зупинки.
💎 Характеристики:
💎 Характеристики матеріалу Oxford 600D:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tactic |
| Країна виробник | Китай |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 40 см |
| Об`єм | 40 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, зав'язаний ремінь, Грудна стяжка, Відділ для безпечного транспортування ноутбука |
| Товар | Рюкзак тактичний для солдата ЗСУ 40 л, Військовий тактичний рюкзак туристичний військовий штурм QV-78 |
| Ширина | 30 см |