









849 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇


🛠️ Універсальний гнучкий штатив і кріплення.
🛠️ Призначений для смартфона та невеликої камери.
🛠️ Прекрасний штатив із легкого алюмінієвого сплаву, дає змогу розмістити на собі камеру вагою 2,5 кг. Не боїться вологи, можна використовувати у воді.
🛠️ Швидко складана конструкція з засувками дасть змогу розібрати штатив у робоче положення менше, ніж за хвилину.
🛠️ У складеному вигляді висота штатива лише 35 см. На майданчику є бульбашковий рівень для правильного встановлення штатива під час знімання панорам.
🛠️ Особливості:
🛠️ Характеристики:
🛠️ Комплектація


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод |
| Тип головки | 3D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина в складеному стані | 360 мм |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 104 см |
| Максимальна висота штатива | 1040 мм |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Товар | Портативний штатив для телефона та фотоапарата, Штатив вертикального знімання Тринога монопод VO-47 |