









1 905 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇


💡 Тактичний рюкзак Tactic 1000D чудово підходить для військових, полювання, риболовлі, туристичних походів, скелелазіння, подорожей і спорту.
💡 Розмір рюкзака середній на 25 літрів, (50x30x25) велика кількість кишень, дуже міцний, рекомендуємо.
💡 Рюкзак виготовлений із міцних вологозахисних синтетичних тканин Кордура. Ергономіка рюкзака та застосовувані матеріали дають змогу зберігати його форму незалежно від завантаження. Зручне та надійне кріплення ременів і лямок сприяє надійній фіксації рюкзака на спині та комфортному його використанню навіть за потреби швидко пересуватися.
💡 Завдяки тому, що він має кілька основних містких відділень і безліч невеликих кишеньок, штурмовий рюкзак зручно носити й у повсякденному житті, наприклад, на тренування — у нього просто поміститься форма, вода та всі потрібні дрібниці.
💡 Особливості:
💡 Характеристики:
💡 Характеристики матеріалу Oxford 600D:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tactic |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Чорний |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Кордура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 30 см |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, зав'язаний ремінь, Грудна стяжка, Відділ для безпечного транспортування ноутбука |
| Товар | Тактичний рюкзак солдатський 25 л 1000D, рюкзак для гірських походів Місткий армійський HD-23 |
| Ширина | 25 см |