









1 260 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРА НІЖЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇

💎 Чоловіча тактична багатофункціональна нагрудна сумка-слінг через плече із системою MOLLE з кордури!
💎 Сумка виготовлена з міцної та надійної тканини Кордура 1000Д, зшита дуже міцно, витримує будь-які навантаження.
💎 Найпрактичніша сумка на ринку, велика кількість відділень і кишень. Якість 100%
💎 Характеристики:
💎 Одна з найпопулярніших і практичних тактичних сумок, багато позитивних відгуків.
Замовляйте зараз.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 53 см |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Сумка для документів для роботи, чоловіча універсальна сумка на щодень, Комфортний месенджер SK-43 |
| Ширина | 18 см |