









636 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРО НІЖЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇


💎 Газова плитка — це дуже цікава знахідка для тих людей, які люблять активний відпочинок, ходити в походи, на полювання і риболовлю. Вона важить усього 416 г, що робить її найлегшою плиткою серед собі подібних. Скромні габарити та вага, а також наявність у комплекті постачання зручного чохла відіграють дуже важливу роль, адже за тривалих піших переходів будь-яка додаткова вага стає серйозною перешкодою. Плитка насамперед використовується для кип'ятіння води та приготування їжі. Тому температури горіння, яку може видати прилад, вистачає цілком.
💎 Газова туристична плита — це дуже компактний пристрій, який без жодних проблем поміститься у вашому рюкзаку. На відміну від багатьох примусів, пальник не просто компактний. Вона ще використовує джерело газу в невеликому флаконі, який не більший від балона від монтажної піни. Такий аксесуар без проблем можна взяти із собою навіть на невеликі виходи, пікніки.
💎 Особливістю конфорки є можливість живитися як від малого балона, там і від великих багатолітрових ємностей. Водночас пальник має дуже компактні розміри. Для того, щоб зменшити габарити, виносні «лапи» для утримання каструлі або сковороди можна скласти квадратом. Виріб має автономне підпалювання, хоча для нього може використовуватися і звичайна сірка, і запальничка. Знизу є ніжки для зручного встановлення на ґрунті. До комплекту входить тканинний чохол із затяжкою на шнурку.
💎 Характеристики:
💎 Комплектація


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.416 кг |
| Час безперервної роботи | 2 час |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Витрата газового палива | 100 г/год |
| Товар | Туристичний газовий пальник для парку, Газовий похідний плитка пальник для розігрівання їжі KH-96 |
| Ширина | 112 мм |