



1 728 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРО НІЖЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Жмі "Подробніше!"👇


⚡ Yunfeng tripod 3388 — це професійний штатив для телефона, який забезпечений усім найнеобхіднішим для потреб сучасного блогера. Цей штатив має невеликі габарити та дуже зручний. У складеному стані лише 52 см. Максимальна висота 137 см. Водночас висота штатива регулюється і Ви можете виставити на будь-який потрібний для Вас висоту, починаючи від 52 см до 137 см. Завдяки своїм широким ніжкам, штатив дуже стійкий.
⚡ До комплекту з цим штативом входить надійне та наскрізне кріплення для телефона. Особливістю цього кріплення є його наднадійність, оскільки телефон у цьому кріпленні затягується затяжним гвинтом і за жодних обставин, телефон не випаде з цього кріплення.В добавок, завдяки своїй регульованій шийці, Ви можете, під час знімання виставити не тільки в горизонтальному положенні телефон, але й у вертикальному, що не кожен штатив для телефона може зробити.
⚡ Цей штатив комплектується бездротовим Bluetooth-комплексом. Завдяки Bluetooth пульту, Ви можете керувати камерою телефона на відстані до 10 метрів! Це допомагає Вам у потрібний момент увімкнути та вимкнути камеру або зробити світлину. Також цей штатив обладнаний стандартним гвинтом 1⁄4 дюйма, на який із легкістю можна кріпити, відповідною гайкою: фотоапарати, камери, екшн-камери, різного родукріплення або перехідники.
⚡ Невіддільним плюсом цього штатива є зручний транспортувальний чохол!
⚡ Характеристики:
⚡ Комплектація


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип | Головка |
| Тип головки | 3D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина в складеному стані | 360 мм |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 137 см |
| Максимальна висота штатива | 1370 мм |
| Мінімальна висота знімання | 52 см |
| Технічний стан | справне |
| Товар | Штативи для фотознімання TRIPOD, Штатив для блогера, Підлоговий штатив для камери монокуляра DY-14 |