





1 548 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрямок роботи марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою у доступній ціновій категорії.
📌 Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що потрібно використовувати в побуті.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea breeze |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Споживана потужність | 1000 |
| Товар | Комфорка електрична, зручна портативна плита, Маленька електрична плитка WX-60 |
| Ширина | 215 мм |