


1 929 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🛠️ Електропліта Vilgrand— компактна та зручна настільна плита, ідеально підходить для дачі, офісу чи невеликої кухні. Потужність 1500 Вт забезпечує швидке нагрівання та ефективне приготування їжі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Срібний |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Споживана потужність | 1500 |
| Товар | Компактна настільна електрична плита однокомфоркова, Маленька електрична плитка BS-20 |
| Ширина | 215 мм |